Ülkemizde yaşanan COVID-19 salgını nedeniyle Mayıs 2021’de silinecek mil puanlarınızın silim tarihini 31 Mayıs 2022’e ertelendi.
30.06.2021 tarihi itibariyle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne Türkiye’den gidecek T.C. vatandaşlarının yeni tip T.C. kimlik kartı ile çıkış yapması zorunlu olacaktır. Eski tip nüfus cüzdanı ile çıkış yapılamayacaktır.
Koronavirüs ( COVID-19 ) salgını sebebiyle seyahat kısıtlamaları getirilmiştir.Biletinizi satın almadan önce lütfen kısıtlamaları kontrol ediniz.Seyahatinizden önce uçuşunuz hakkında güncel bilgi için havayolu ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Koronavirüs önlemleri çerçevesinde, yolcuların güvenliği için uçak içerisine kabin bagajı alınmayacaktır. Yolcuların kabin bagajlarını check-in’de teslim etmesi gerekmektedir. Uçak içerisine sadece bir adet kadın el çantası, laptop, evrak çantası veya bebek malzeme çantası alınabilecektir.

Tarih seçiniz...

Hakkımızda
Kurumsal iş seyahatleri konusunda hizmet vermek amacıyla 1989 yılında Dilek Sabancı tarafından kurulmuş olan Vista Turizm ve Seyahat Acentesi, IATA üyesi A-Grubu bir seyahat acentesidir. İş seyahatleri, toplantı ve etkinlik yönetimi konularında uzmanlaşan Vista, teknolojinin tüm olanaklarını en etkin şekilde kullanarak hızlı, eksiksiz, kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir. 2008 yılında “ Fortune Türkiye 500 ” listesine girmeyi başaran ilk seyahat acentası olan Vista Turizm ve Seyahat Acentesi, en büyük şirketler sıralamasında 2011 yılında 294. sırada yer almaktadır. Vista Turizm ve Seyahat Acentesi firmalara ait tüm yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama, transfer ve vize hizmeti gibi tüm iş seyahatlerine aracılık etmekle birlikte eğitim toplantıları, bayi seyahatleri, ürün lansmanları, kongre katılımları vb. tüm etkinlikleriniz de sizlerle işbirliği içerisinde çalışarak hizmet vermektedir.

Vista 150 ülkede, 4000’de fazla ofis ile hizmet veren, dünyanın önde gelen global seyahat yönetim şirketlerinden biri olan Carlson Wagonlit Travel’ın Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Çok uluslu firmalara seyahat yönetimi konusunda hizmet veren CWT, 20.5 milyar USD’lik cirosu 22,000 personeli ile dünyanın en büyük seyahat acentaları arasındadır..

"Gez Kanatlan" markası altında 2014 Şubat ayı itibarı ile kullanıcılarının, benzersiz fırsatlarla tüm seyahat ihtiyaçlarını keyifle karşılayabilecekleri online bir seyahat dünyası olma amacı ile hizmet vermeye başlayan Vista Turizm ve Seyahat Acentesi, bu sitede uçak bileti, yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonu, tur, gemi turu ve seyahat sigortası hizmetleri vermektedir. Gez Kanatlan Destek Hattı 444 84 78 ve www.GezKanatlan.com web sitesini de kendi bünyesinde işletmektedir.

Wings sahipleri Gez Kanatlan’nde sunulan tüm bu hizmetleri Wings Mil Puan’larını kullanarak satın alabilmekte, ayrıca Wings’e özel taksit ve kampanya fırsatlarından yararlanabilmektedir.
  • Vista Turizm Merkez Ofis Adres : Meclisi Mebusan Cad. Kılıçali Paşa Mah. Vista Plaza No:17 Salıpazarı 34433 Beyoğlu İstanbul Türkiye
  • Vista Turizm Merkez Ofis Telefon : 0212 311 16 00
  • Gez Kanatlan Destek Hattı : 444 84 78


GezKanatlan.com sitesinin tüm seyahat hizmetleri Vista Turizm ve Seyahat Acentesi tarafından verilmektedir. Her hakkı saklıdır. ©2012 Vista Turizm ve Seyahat A.Ş.