Koronavirüs ( COVID-19 ) salgını sebebiyle seyahat kısıtlamaları getirilmiştir.Biletinizi satın almadan önce lütfen kısıtlamaları kontrol ediniz.Seyahatinizden önce uçuşunuz hakkında güncel bilgi için havayolu ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Koronavirüs önlemleri çerçevesinde, yolcuların güvenliği için uçak içerisine kabin bagajı alınmayacaktır. Yolcuların kabin bagajlarını check-in’de teslim etmesi gerekmektedir. Uçak içerisine sadece bir adet kadın el çantası, laptop, evrak çantası veya bebek malzeme çantası alınabilecektir.

Tarih seçiniz...

Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Bilgilendirme
Vista Turizm ve Seyahat A.Ş. (Vista), faaliyetlerini yürütebilmek ve hizmet verebilmek amacıyla hizmetlerinden yararlanan gerçek kişilerin kişisel verilerini ofisleri, şubeleri, çağrı merkezleri, internet siteleri, sosyal medya hesapları veya benzeri kanalları aracılığıyla sözlü, yazılı veya elektronik olarak toplamaktadır. Sunulan ürün veya hizmete göre değişkenlik göstermekle birlikte gerçek kişilerin TC kimlik numarası, doğum tarihi, cinsiyet, e-posta adresi, telefon, ikametgah adresi gibi kimlik ve iletişim bilgilerini, vize işlemleri için gerekli olan finansal ve görsel verilerini ve pasaport bilgilerini, havayolu, otel, araç kiralama gibi firmaların sadakat programlarına ait kart bilgilerini, tahsilat yapabilmek veya garanti amaçlı kullanmak amacıyla kredi/banka kartı bilgilerini, kurumsal şirket anlaşması doğrultusunda hizmet verildiği durumlarda ilgili şirkete raporlama yapılabilmek amacıyla gerekli olan şirket içi pozisyon, personel numarası, departman adı gibi bilgileri edinmektedir.

Vista, ulaşım, konaklama, araç kiralama, vize ve sigorta işlemleri, toplantı ve etkinliklik organizasyonu veya başkaca bir hizmetin yerine getirilmesi amacıyla hizmetten yararlananların bilgilerini, yurt içinde veya yurt dışında bulunan havayolu, otel, araç kiralama şirketi, konsolosluk, yetkili vize aracı kurumu, kongre kayıt acentesi, tur şirketi, sigorta acentesi, transfer firması ve bunun gibi hizmetin verilmesine aracılık eden ilgili firmalara aktarmaktadır.

Vista, sunduğu hizmetlerin yerine getirilmesinde kolaylık sağlayabilmek, müşteri memnuniyet ve şikâyetlerini yönetilebilmek, fatura düzenleyebilmek, raporlama ve denetim yapabilmek, yasal gereksinimlerini yerine getirebilmek, ilgili mevzuatlar uyarınca kamu kurum ve kuruluşlarınca talep edilebilecek bilgileri paylaşılabilmek amacıyla hizmetlerden yararlanan kişilere ait bilgileri kendine ait veri tabanında ve uçak bileti rezervasyonlarında kullanılan güvenilir bir global dağıtım sisteminde (GDS) saklamaktadır.

Vista’nın sunduğu hizmetlerden yararlananların harcamaları Vista’nın Kurumsal Müşterisi olan firmalar tarafından sağlanıyorsa, yolcuyla ilgili bilgiler ilgili şirket ve ilgili şirketin talep edeceği diğer üçüncü kişi veya kurumlarla paylaşılmakta ve seyahat detayları raporlanmaktadır.

Vista, yukarıda belirtilen haller dışında kişisel veriler üzerinde herhangi bir işleme yapmamaktadır.

Her zaman Vista’ya kisiselveri@vistatourism.com elektronik posta adresinden ulaşılarak; kişisel verilerin;

  • a) işlenip işlenmediği öğrenilebilinir
  • b) işlenmişse bilgi talep edilebilinir
  • c) işlenme amacı ve verilerin amacına uygun kullanılıp kullanılmadığı öğrenilebilinir
  • ç) yurt içinde / yurt dışında aktarıldığı üçüncü kişilerin bildirilmesi istenebilinir
  • d) eksik / yanlış işlenmişse düzeltilmesi istenebilinir
  • e) Kişisel Verilerin Korunması Kanun’unun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesi / yok edilmesi talep edilebilinir
  • f) verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere yukarıda sayılan (d) ve (e) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin bildirilmesi istenebilinir
  • g) münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle veri sahibinin aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz edilebilinir
  • ğ) kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle uğranılan zararın giderilmesi istenebilinir.
GezKanatlan.com sitesinin tüm seyahat hizmetleri Vista Turizm ve Seyahat Acentesi tarafından verilmektedir. Her hakkı saklıdır. ©2012 Vista Turizm ve Seyahat A.Ş.