Tarih seçiniz...

Sevgili Seyahat Düşkünleri,
Gezgince'ye Hoşgeldiniz!
Burası günün keşmekeşinden bir mola alıp kendini seyahatin ara sokaklarında kaybetmek isteyenlerin köşesi!
İşte bir sonraki seyahatinize dair size ilham vermek için bekleyen beş ilham perisi:
seyahatname
Elinde kağıdı kalemiyle dünyayı dolaşan Defne Batur’un gittiği yerleri, gördüğü şehirleri, şahit olduğu kareleri ve yaşadığı komik olayları okuyabileceğiniz, fotoğraflarına bakıp can-ı gönülden tavsiye ettiklerinden ilham alabileceğiniz bir köşe...
etkinlikler
Kim, nerede, ne zaman? Doğru bir planlama yapabilmeniz için ihtiyacınız olan yıllık etkinlik takvimi elinizin altında...
Konser
Depeche Mode, 27 Ocak 2014, Birmingham, İngiltere
Konser
Maroon 5, 20 Ocak 2014, Amsterdam, Hollanda
Konser
Maroon 5, 19 Ocak 2014, Paris, Fransa
Konser
Maroon 5, 16 Ocak 2014, Dublin, İrlanda
Konser
Maroon 5, 14 Ocak 2014, Glasgow, İngiltere
ayın rotaları
Artık hayatınızda karar verememek diye bir şey yok! Ayın Rotaları, size her ay seyahat etmek için ideal 5 destinasyon öneriyor. Sizin yapmanız gereken tek şey birini tercih edip biletinizi almak!
göz gezgini
Burası kaçmaya fırsat bulamayan gezginlerin vahası... Rahatça yaslanın geriye, tıklayın bir şehir videosuna... Bir.. iki.. üç.. Işınlandınız bile!
not defteri
Her ay dünyanın dört bir köşesine uzanan Not Defteri, restoran, otel, wellness, trendler, alışveriş ve tasarıma dair yenilikleri takip edebileceğiniz renkli bir haber köşesi! 10 maddede 7 kıta elinizin altında!
GezKanatlan.com sitesinin tüm seyahat hizmetleri Vista Turizm ve Seyahat Acentesi tarafından verilmektedir. Her hakkı saklıdır. ©2012 Vista Turizm ve Seyahat A.Ş.