1 Nisan 2024 tarihi ve sonrasındaki AJet (eski adıyla AnadoluJet) uçuşları hava yolunun yeni rezervasyon sisteminin altyapı çalışmaları nedeniyle görüntülenememektedir.

Mil Puan

Wings Mil Programı ile alışverişlerden hem Mil Puan hem de chip-para kazanılır. Mil Puan’larla istenilen havayoluyla, istenilen yere, kontenjan kısıtlaması olmadan uçak bileti alınabilir. Her ay biriken chip-paralar otomatik olarak Mil Puan'a dönüşür, bedava uçak bileti için gereken Mil Puan daha hızlı birikir.Wings sahipleri


  • Tüm alışverişlerinden çok hızlı Mil Puan kazanırken, biriken Mil Puanlarını uçak bileti, otel, seyahat sigortası alırken, dönem içindeki seyahat veya konaklama harcamalarını ödeyebilir ya da Wings Style üye işyerlerinde harcayabilirler.
  • İstedikleri havayoluyla, istedikleri yere, kontenjan sınırlaması olmaksızın uçak bileti alabilirler.
  • Diledikleri zaman Avans Mil Puan kullanarak, Mil Puanları yeterli olmasa bile, bedava seyahatin keyfini çıkarırlar.
  • Wings Style programı kapsamında yer alan seçkin restoran, otel, spor ve spa merkezlerinde indirim ve ayrıcalıklardan faydalanırlar.


Mil Puan

Mil Programı ile Benzersiz...

Wings sahipleri, yaptıkları tüm alışverişlerden Mil Puan kazanmanın yanısıra Axess Üye İşyerlerinde chip-para da kazanır, biriken chip-para’larının otomatik olarak Mil Puan’a dönüşmesi ile ihtiyaçları olan mil puanı daha hızlı biriktirirler. Üstelik Wings sahipleri biriken Mil Puanlarini uçak bileti, otel almak için kullanabilir, “Mil ile Öde” özelliği ile dönem içindeki seyahat veya konaklama harcamalarını birikmiş Mil Puanları ile ödeyebilir ya da Wings Style üye işyerlerinde harcayabilirler.


Havaalanı Hizmetleri

Havaalanı Transfer Hizmetleri

Wings sahipleri İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum'da indirimli havalimanı shuttle hizmetiyle havalimanı transfer hizmetinden yararlanıp, istedikleri saatte istenilen adresten alınıp, istedikleri adrese bırakılıyorlar.


Yurtdışı Ayrıcalıkları

Yurtdışında da Benzersiz...

Wings sahipleri, yurtdışı alışverişlerinde ve yurt içine göre %25 daha fazla Mil Puan kazanılır.


Wings hakkında ayrıntılı bilgi için www.wingscard.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.