Tarih seçiniz...

Yurtiçi Tatil Otelleri

Popüler Tatil Bölgeleri

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, yaz mevsimi için planladığınız tatilinizi bir kaç ay öncesinden cazip ödeme seçenekleri ve kış dönemi erken rezervasyonda % 40, yaz dönemi erken rezervasyonlarında % 50’ ye varan indirimlerle satın alma imkanı veren kampanyalardır.
Rezervasyonunuzu ne kadar erken yaparsanız tatilinizi en düşük fiyatlardan hem de özel indirimlerle en ekonomik şekilde satın almış olursunuz. Tek yapmanız gereken arama kriterlerinden istediğiniz özellikleri belirlemek ve farklı konsept ve özellikli yüzlerde otel içinden size en uygun olanı seçmek.

Erken rezervasyon

Yorucu bir yılın yorgunluğunu atacağınız tatiliniz için planınızı henüz yapmadıysanız mutlaka erken rezervasyon fırsatlarını incelemenizi öneriyoruz. Yeni evli çiftlere özel balayı otelleri, çocuklu aileler için çocuk dostu oteller, maksimum deneyimden ve konfordan faydalanmak için deluxe oteller erken rezervasyon kapsamında yararlanabileceğiniz oteller arasındadır.

Son 3 Güne Kadar Koşulsuz İptal Güvencesi

Erken rezervasyon güvence paketi satın almanız durumunda tatiliniz son 72 saate kadar sigorta altına alınır ve herhangi bir nedenle tatilinizi iptal etmeniz durumunda koşulsuz iptal hakkına sahip olabilirsiniz.

Wings Mil Puan ile ödeme ve Avans Mil Puan Kullanma

Wings kartınızdan hiç bir ücret ödemeden Wings Mil Puan’larınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.
Mil Puanınız olmasa bile dilediğiniz zaman Avans Mil Puan kullanarak bedava tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

GezKanatlan.com sitesinin tüm seyahat hizmetleri Vista Turizm ve Seyahat Acentesi tarafından verilmektedir. Her hakkı saklıdır. ©2012 Vista Turizm ve Seyahat A.Ş.